Serwis Przedsiębiorczych

 
 
 
 
2 B
ul. Podolska 18 48-303 Nysa
+48 77 409-37-55 2b@2b.com.pl

2 B

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest MPN Sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Urządzenia przemysłowe

Adres i dane kontaktowe:

48-303 Nysa, ul. Podolska 18,
Opolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.2b.com.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Od początku działalności w 1996 roku specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji filtrów i systemów filtracyjnych dla wszystkich cieczy, szczególnie wody. Szczególną cechą naszego działania jest wysoka elastyczność oraz zdolność reagowania na nawet, bardzo specyficzne, wymagania naszych klientów. Większość produkowanych przez nas filtrów jest dostosowywana do szczegółowych potrzeb i wymagań użytkownika, są to urządzenia "szyte na miarę".

Wszystkie wytwarzane przez nas urządzenia są owocem naszej myśli technicznej i doświadczenia zdobytego podczas rozwiązywania wielu skomplikowanych i niestandardowych problemów w dziedzinie filtracji i nie tylko. Od samego początku działalności firma nasza rozwija się równomiernie, poszerzając wciąż swą ofertę, zwłaszcza jeżeli chodzi o wyroby własne ale również oferowane wyroby innych firm.

 

W swojej ofercie posiadamy m.in.:

 • filtry do wody przemysłowej i pitnej (także automatyczne, samo-oczyszczające się), o wydajności od kilku l/min do kilku tysięcy m3/h;
 • filtry koszowe, świecowe, workowe o szerokim zakresie zastosowań;
 • filtry procesowe dla zastosowań specjalnych (wysokie parametry, ciecze agresywne itp.);
 • sita zabezpieczające, wyposażenie wymienników jonitowych, łapacze mas jonitowych, sita ssawne, odmulniki i magneto-odmulniki, separatory;
 • armaturę dla instalacji przemysłowych i komunalnych dla wszystkich branż, szczególnie dla energetyki i przemysłu chemicznego;
 • dobór, dostawę i montaż aparatury i urządzeń dla przemysłu chemicznego, energetycznego, petrochemicznego i spożywczego.

 

Wykonujemy specjalne urządzenia filtracyjne dostosowane do szczególnych wymagań użytkownika. w oparciu zarówno o dokumentację własną, jak i powierzoną, układy automatyki przemysłowej dla sterowania procesami w wielu gałęziach przemysłu. Oferta nasza obejmuje zarówno proste układy sterowania, układy pomiarowe, regulacyjne, jak i automatyzację całych obiektów i linii produkcyjnych.

Oferujemy wykonawstwo obiektów "pod klucz" wraz z kompletacją dostaw. Dostarczamy elementy dla remontów i modernizacji obiegów wodnych, aparatury procesowej oraz innych urządzeń, specjalistyczne elementy oraz materiały dla modernizacji, remontów i wykonawstwa urządzeń oraz instalacji przemysłowych.

 

Mamy nadzieję, że nasza firma będzie dla Państwa interesującym partnerem czego efektem będą korzyści i satysfakcja dla obu stron.

 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)