Wspieramy Firmy w Internecie!

 
 
 
 
Strona główna > Armatura sanitarna > ARMATURA KRAKÓW SA
ARMATURA KRAKÓW SA
ul. Zakopiańska 72 30-418 Kraków
+48 12 25 44 206 sprzedaz@kfa.pl

ARMATURA KRAKÓW SA

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest MPN Sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Armatura sanitarna

Adres i dane kontaktowe:

30-418 Kraków, ul. Zakopiańska 72,
Małopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://kfa.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

KFA Armatura to producent nowoczesnych rozwiązań z obszaru armatury sanitarnej i grzewczej. Nasza historia sięga roku 1922 r., w którym swoją działalność rozpoczęła Łagiewnicka Fabryka Armatur. Była to produkcja armatury i pokrewnych artykułów w zakresie odlewania metali kolorowych.

 

Naszą misją jest zapewnianie komfortu użytkownikom naszych produktów, rozwiązań i usług. Naszym priorytetem jest nieustanne podnoszenie jakości wyrobów poprzez bieżące monitorowanie zmian w zakresie potrzeb i preferencji Klientów oraz udoskonalanie asortymentu, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

 

Siłą każdej firmy są ludzie – nie inaczej jest w naszym przypadku. Nasi pracownicy to nasz największy kapitał. To dzięki wielu pokoleniom zaangażowanych osób Armatura Kraków SA nie tylko przetrwała prawie sto lat na rynku, ale wciąż się rozwija i dynamizuje swoje działania.

Od 1922 roku produkujemy baterie sanitarne oraz zawory, mamy unikalne na rynku doświadczenie w projektowaniu i produkcji. Jesteśmy liderem rynku w obszarze grzejników aluminiowych.

 

Własny Dział Konstrukcyjno-Badawczy odpowiada za wdrażanie nowych produktów i kontrolę jakości ich wykonania na każdym etapie produkcji. Procesy produkcji audytowane zgodnie z normą ISO 9001.

Zakład produkcyjny zlokalizowany w Nisku produkuje obecnie 20 000 elementów grzejnika na dobę.

 

Stale wdrażamy nowe rozwiązania takie jak natryskowa bateria Angelit bez przełącznika, ekologiczne baterie z rodziny Mokait czy grzejniki antybakteryjne z jonami srebra.

 

Posiadamy najlepszy serwis na rynku zapewniający czas reakcji do 48 h, doradztwo techniczne oraz szeroką dostępność części zamiennych.

 

Na nasze produkty udzielamy długookresowej gwarancji: 20 lat gwarancji na grzejniki aluminiowe, 10 lub 5 lat gwarancji na baterie oraz 5 lat na zawory.

Prezentacja video

 Odtwórz film, wybierając z listy:

  • 1 video - kliknij i zobacz
 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)