Wspieramy Firmy w Internecie!

 
 
 
 
Strona główna > Artykuły dla dzieci > Babyhand - Sylwia Sobierajska
Babyhand - Sylwia Sobierajska
ul. Stolarska 26 42-300 Myszków
+48 514 365 655 https://babyhand.pl

Babyhand - Sylwia Sobierajska

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest MPN Sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Artykuły dla dzieci

Adres i dane kontaktowe:

42-300 Myszków, ul. Stolarska 26,
Śląskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://babyhand.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Mam na imię Sylwia - a BABYHAND to moje "trzecie dziecko" :)

 

Od zawsze interesowałam się modą, najnowszymi trendami, markami i ubraniami dobrej jakości.

Niestety marki premium, naturalne składy zazwyczaj idą w parze z wysokimi cenami, na które nie zawsze można było sobie pozwolić. Mając dwójkę dzieci, przekonałam się, że ich pękające w szwach szafy, pełne pięknych, nowych ubranek – w 70% nie były używane. Ubranka założone raz do zdjęcia lub już za małe a jeszcze nie założone. Dzieci bardzo szybko wyrastają ze swojej garderoby.

Zamiast zostawić je na strychu w zapomnienie – lepiej podarować im nowe życie.

 

Właśnie sprzedaż ubranek po moich pociechach zainspirowała mnie i zmotywowała do stworzenia BABYHAND.

Miejsca z ubrankami dobrej jakości, unikalnymi motywami, dobrych marek i w przystępnej cenie. Dawanie ubrankom nowego życia to też ukłon w stronę naszej planety. Idea “fast fashion” czyli nieustanna produkcja nowych ubrań, która znacznie przewyższa zapotrzebowanie konsumentów – przyczynia się do negatywnego wpływu na środowisko i generuje tony wyrzucanych ubrań rocznie.

Dlatego zakupy odzieży z drugiej ręki to nie tylko świetnej jakości ubrania w bardzo dobrych cenach ale i przyczynianie się do ochrony środowiska.

 

W Babyhand znajdziecie ubranka dla noworodka jak i dla dzieci szkolnych. Wyselekcjonowane, starannie wybrane ubranka, zgodne z najnowszymi modowymi trendami. Uwielbiane przez większość beże, biele i kolory ziemi ale też bardzo kolorowe motywy i postaci z bajek.

Naturalne składy, wełna, piękny handmade. Czapeczki, apaszki, rękawiczki. Jednym słowem – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

 

Jak przygotowujemy ubranka do sprzedaży ?

Każde ubranko jest starannie oglądane, by nie miało żadnych wad ( jeśli wada jest niewielka a ubranko jest naprawdę dobrej jakości – trafia do STREFY NISKICH CEN , gdzie za niewielką cenę może jeszcze posłużyć ). Ubrania są oddawane do ekologicznej pralni, gdzie w delikatnych płynach są prane i suszone a później prasowane żelazkiem parowym lub parownicą.

 

Dokonujemy wszelkich starań by ubranka wyglądały jak nowe, by cieszyły nowych właścicieli – jednak są to ubranka używane, mogą nosić minimalne ślady użytkowania.

 

Obserwujcie nasze social media, będziemy tam udostępniać informacje o nowych dostawach, organizować konkursy i ogłaszać promocje :) !

 

Social Media :

Facebook https://www.facebook.com/people/Babyhand/100091494978861/

 

Instagram https://www.instagram.com/babyhandpl/?igshid=ZDc4ODBmNjlmNQ%3D%3D

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)