Serwis Przedsiębiorczych

 
 
 
 
Bag Pack
ul. Boya-Żeleńskiego 23 35-105 Rzeszów
+48 17 863 36 54 info@bagpack.pl

Bag Pack

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest MPN Sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Opakowania

Adres i dane kontaktowe:

35-105 Rzeszów, ul. Boya-Żeleńskiego 23,
Podkarpackie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://www.bagpack.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

BagPack.pl należy do grupy reklamowej MULTIMA, która działa na rynku poligraficzno-reklamowym od 2002 roku. Jesteśmy czołowym producentem i dystrybutorem toreb reklamowych w Polsce. W ciągu 15 lat działalności naszej firmy pracowaliśmy dla ponad 5000 firm, urzędów i instytucji z całej Polski.

 

Oferujemy torby papierowe (laminowane, ozdobne, ekologiczne), bawełniane, jutowe oraz wyroby z folii LDPE. Mamy bogate doświadczenie w produkcji najróżniejszych toreb pod indywidualne zapotrzebowanie nawet najbardziej wymagającego klienta.

 

Wśród konkurencyjnych firm wyróżnia nas posiadanie własnego, rozbudowanego parku maszyn. Nieprzerwany i długoletni rozwój firmy w kierunku najnowocześniejszych technologii pozwala nam sprostać każdemu powierzonemu zleceniu. Doświadczony zespół wykwalifikowanych pracowników stanowi gwarancję jakości i terminowości zamówienia.

 

Grupa MULTIMA jest firmą odpowiedzialną społecznie - swoje wsparcie angażujemy w obszary sportu, edukacji i biznesu, które uznajemy za kluczowe dla rozwoju społeczności lokalnej. Odpowiedzialność w biznesie to nie tylko spełnienie wszystkich wymogów formalnych i prawnych, ale także zwiększone inwestycje w zasoby ludzkie, w ochronę środowiska i przyjazne relacje z kooperującymi z nami partnerami. Dlatego wsparcie wielu inicjatyw traktujemy jako źródło twórczych i potrzebnych otoczeniu innowacji.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)