Serwis Dla Przedsiębiorczych

 
 
 
 
Strona główna > Usługi rachunkowe i księgowe > Biuro Rachunkowe ASYSTA
Biuro Rachunkowe ASYSTA
ul. Armii Krajowej 86 lokal nr 5 83-110 Tczew
+48 663 091 992 biuro@brasysta.pl

Biuro Rachunkowe ASYSTA

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Zgłoś błąd:
Biuro Rachunkowe ASYSTA

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Usługi rachunkowe i księgowe

Adres i dane kontaktowe:

83-110 Tczew, ul. Armii Krajowej 86 lokal nr 5,
Pomorskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://brasysta.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Biuro Rachunkowe Asysta z Tczewa jest dynamicznie rozwijającą się firmą a nasz zespół to specjaliści w dziedzinie finansów i rachunkowości posiadający długoletnie doświadczenie potwierdzone Certyfikatem Ministra Finansów. Naszą dotychczasową praktykę łączymy z nowoczesnymi rozwiązaniami dla biur rachunkowych.

 

Realizujemy kompleksowe usługi księgowe oraz obsługę kadrowo-płacową małych i średnich firm. Zapewniamy wysoką jakość naszej pracy oraz poufność powierzonych nam informacji. Stawiamy na profesjonalizm i rzetelność. Znajomość i aktualizacja przepisów to podstawa działania rzetelnej firmy. Jesteśmy elastyczni i otwarci na oczekiwania przedsiębiorców w zakresie usług księgowych. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy pomagamy w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań dla prowadzonej działalności.

 

Dodatkowo zajmujemy się szczegółową analizą i rozliczaniem czasu pracy kierowców. Posiadamy profesjonalne oprogramowanie wspierające rozliczanie firm oraz oprogramowanie do zarządzania firmą transportową, co pozwala nam na kompleksową obsługę firm transportowych.

 

Nasza oferta adresowana jest do spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, jednoosobowych działalności gospodarczych oraz do osób fizycznych zamierzających otworzyć działalność gospodarczą. Umożliwiamy korzystanie z bezpłatnego programu do wystawiania faktur. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)