Serwis Przedsiębiorczych

 
 
 
 
DIVHOUSE
ul. Mazowiecka 11, lok.49 00-052 Warszawa
+48 737 944 947 contact@divhouse.eu

DIVHOUSE

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest MPN Sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Budowa pod klucz

Adres i dane kontaktowe:

00-052 Warszawa, ul. Mazowiecka 11, lok.49,
Mazowieckie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://divhouse.eu/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Drewniane domy są piękne, trwałe i cieszą się dużym zapotrzebowaniem. Energia, którą emanuje naturalne drewno, ma bardzo korzystny wpływ na wszystkich członków rodziny. Od 2005 roku mamy zakłady produkcyjne na Białorusi, które są stworzone przez pasjonatów i profesjonalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie w budowie domów i innych konstrukcji z kłody metodą ręcznego cięcia.

 

Głównym kierunkiem działalności firmy jest produkcja tarcicy, gotowych domów z bali, łaźni, altan, dużych i małych form architektonicznych z kłody.

 

Nie używamy mechanicznie obrobionych kłód, ponieważ ma usunięte 30-40 mm zewnętrznej warstwy, to właśnie one nadają kłodzie trwałość i chroni je przed rozkładem drewna.

 

Nie używamy bali prostokątnych – jest to serce drzewa, jego miękką częścią, która może pęknąć i nie nadaje się do budowy domu drewnianego.

 

Nie budujemy domów szkieletowych, gdyż taka konstrukcja została zaprojektowana dla zastosowań przemysłowych i nie jest przeznaczona dla zamieszkania przez ludzi, jest niebezpieczna dla zdrowia dzieci, aż do pojawienia się astmy.

 

Robimy domy w kształcie “filiżanki” (tak zwany “russkij ugol”), gdyż jest to najbardziej wytrzymała, ciepła, trwała i trudno wykonana wiązka kąta kłód. Dom pozostaje chłodnym latem i ciepłym zimą, a jesienią i wiosną drewniane ściany gromadzą energię światła słonecznego.

 

Budujemy wysokiej jakości domy, łaźni, altany ręcznego cięcia zgodnie ze starą technologią. Nie gonimy za dużymi ilościami produkcji, ale utrzymujemy wysoki poziom jakości naszych bali.

 

Prezentacja video

 Odtwórz film, wybierając z listy:

  • 1 video - kliknij i zobacz
 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)