Serwis Przedsiębiorczych

 
 
 
 
Strona główna > Elewacje > ELBUDEX PRO
ELBUDEX PRO
ul. Gen. W. Sikorskiego 17 25-434 Kielce
+48 724-238-438 biuro@dekordeska.pl

ELBUDEX PRO

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest MPN Sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Elewacje

Adres i dane kontaktowe:

25-434 Kielce, ul. Gen. W. Sikorskiego 17,
Świętokrzyskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.dekordeska.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Specjalizujemy się w produkcji dekoracyjnych profili elewacyjnych. Od 9 lat nasze produkty są wykorzystywane przy realizacjach zarówno obiektów mieszkalnych jak i użyteczności publicznej. W 2011 wprowadziliśmy nową ofertę, która szybko zyskała uznanie naszych klientów. Posiadamy właściwe badania i aprobaty dopuszczające nasz wyrób w obrocie materiałami budowlanymi zgodnie z prawem.

Proponujemy produkt, dający możliwość szlachetnego wykończenia budynku bądź wnętrza, materiałem wiernie imitującym drewno, zastępującym deskę elewacyjną. Od konkurencji różni nas wszystko. Począwszy od procesu i technologii produkcji, certyfikowanej kontroli jakości, po wygląd końcowy i trwałość. Nasz produkt nie jest niewyraźnym odciskiem wzoru deski. Nie płowieje z czasem. Powszechnie występująca okładzina "rolka" imitująca deskę, "faluje" na elewacji, co widać dopiero w ostrym słonecznym świetle. Nasze rozwiązanie stawia na jakość, panele są proste, wzór wyraźny, a kolor trwały.

DEKOR-DESKA posiada liczne zalety m.in.: niewielka waga, prosty montaż bez ingerencji w ocieplenie budynku, trwałość, łatwość obróbki. Ma szerokie zastosowanie i daje możliwość indywidualnego podejścia do aranżacji przestrzeni. Bez porównania wypada nasz produkt np. z imitacją odciskaną w tynku na elewacji. Jako producent jesteśmy zobligowani do audytu cyklu produkcyjnego, potwierdzającego spełnienie wymagań certyfikacyjnych.

Prezentacja video

 Odtwórz film, wybierając z listy:

  • 1 video - kliknij i zobacz
 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)