Serwis Przedsiębiorczych

 
 
 
 
Strona główna > Elektromechanika samochodowa > Elektryka Samochodowa Jarosław Nowak
Elektryka Samochodowa Jarosław Nowak
ul. Sienkiewicza 8 A 62-100 Wągrowiec
+ 48 502 872 945 info@elektryka-samochodowa.pl

Elektryka Samochodowa Jarosław Nowak

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest MPN Sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Elektromechanika samochodowa

Adres i dane kontaktowe:

62-100 Wągrowiec, ul. Sienkiewicza 8 A,
Wielkopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://elektryka-samochodowa.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Już prawie 20 lat  z powodzeniem działamy na terenie Wągrowca i okolic świadcząc usługi z zakresu elektryki i elektroniki samochodowej.

 

Działalność rozpoczęliśmy w 1998 roku  w niewielkim pomieszczeniu przy ul. Sienkiewicza 8 A w Wągrowcu, gdzie do dnia dzisiejszego mieści się siedziba firmy. Stale rosnąca liczba klientów i wymagań rynku zaowocowała  planowanym rozwojem  działalności i zainwestowaniem w profesjonalny sprzęt diagnostyczny, wyposażenie  warsztatu i zatrudnieniem wykwalifikowanych pracowników.

Aktualnie dysponujemy  profesjonalnym  pomieszczeniem  umożliwiającym wykonywanie prac  na  kilku stanowiskach  roboczych.

 

Świadczymy  usługi rzetelnie i na najwyższym poziomie.  Dokładamy wszelkich starań by profesjonalna  jakość  naszych usług za  rozsądną cenę  skutkowała  pełnym zadowoleniem klienta. Konsekwentnie budujemy nasz wizerunek  dlatego też  w 2014 roku po przeprowadzeniu wnikliwej weryfikacji usług  naszej firmy przez zewnętrzy podmiot  otrzymaliśmy certyfikat „Firmy Godnej Zaufania”.

Jesteśmy świadomi wymagań współczesnego rynku dlatego aktywnie  uczestniczymy  w  projekcie zainicjowanym przez Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą  „Marketing  internetowy nową siłą rzemiosła”, którego celem jest  promocja i budowa silnych marek firm rzemieślniczych z Wielkopolski świadczących usługi na najwyższym poziomie.

Jeśli masz problem związany z elektryką lub elektroniką w Twoim samochodzie – zadzwoń do nas !  Pomożemy, zdiagnozujemy, naprawimy.

Profesjonalna jakość usług w rozsądnej cenie !

 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)