Wspieramy Firmy w Internecie!

 
 
 
 
Strona główna > Energetyka > ELHAND Transformatory Sp. z o.o.
ELHAND Transformatory Sp. z o.o.
ul. Klonowa 60 42-700 Lubliniec
+48 34 34 73 100 info@elhand.pl

ELHAND Transformatory Sp. z o.o.

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest MPN Sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Energetyka

Adres i dane kontaktowe:

42-700 Lubliniec, ul. Klonowa 60,
Śląskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://elhand.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Jesteśmy polskim producentem transformatorów, dławików oraz filtrów harmonicznych i sinusoidalnych. Ponad 40 lat temu, nasz założyciel Andrzej Herbowski postanowił spełnić swoje marzenia i rozpoczął misję, która do dziś rozwija się pod nazwą Elhand Transformatory.

 

Tworzymy produkty customizowane, od projektu do rozwiązania. Dając naszym klientom kontrolę nad zakupem i gwarancję dopasowania pod ich potrzeby. Zapewniamy wsparcie na czas, a jakość jest naszą przewagą. Budujemy uczciwe relacje, dbając o satysfakcję obu stron. Produkujemy transformatory, dławiki i filtry, zabezpieczamy ciągły rozwój naszym partnerom.

 

Za dzisiejszymi produktami stoją minione lata doświadczeń i zdobyte umiejętności. To między innymi dzięki nim mamy dziś rozwiązania znane z doskonałej jakości i trwałości. To dzięki nim zapewniamy pełną obsługę od projektu do rozwiązania.

 

Chcemy być partnerem gwarantującym światową jakość, elastyczność i szybkość działania. Partnerem, którego nowoczesne i niezawodne produkty przybierają wiele form, zapewniając wydajność i wspierając różne branże przemysłu na całym świecie.

Prezentacja video

 Odtwórz film, wybierając z listy:

  • 1 video - kliknij i zobacz
 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)