Serwis Przedsiębiorczych

 
 
 
 
Strona główna > Kursy i szkolenia > Great Szkoła Językowa
Great Szkoła Językowa
ul. Goleniowska 109/16 70-830 Szczecin
+48 882 042 371 greatszczecin@gmail.com

Great Szkoła Językowa

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest MPN Sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Kursy i szkolenia

Adres i dane kontaktowe:

70-830 Szczecin, ul. Goleniowska 109/16,
Zachodniopomorskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://www.great-online.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

GREAT to szczecińska szkoła językowa, która prowadzi kursy języków obcych w różnych formach nauczania. Zapraszamy na kursy stacjonarne, kursy online, a nawet dojeżdżamy do domów klientów. Prowadzimy naukę języków nowoczesnymi, sprawdzonymi metodami. Oferujemy kursy niemieckiego i angielskiego oraz innych języków w szczególności mieszkańcom Szczecina, Gryfina, Polic, Stargardu i okolicznych miejscowości.

 

Nasza szkoła językowa prowadzi językowe kursy angielskiego oraz kursy niemieckiego, włoskiego i francuskiego. Prowadzimy szkołę języków obcych dla różnych grup wiekowych. Oferujemy kursy dla dorosłych, dla młodzieży i kursy dla dzieci. Stosujemy nowatorskie metody nauczania, które pozwalają słuchaczom rozwinąć umiejętność efektywnej komunikacji, a także przygotowują do egzaminów pisemnych oraz ustnych. Oferujemy kursy indywidualne oraz kursy grupowe, jak również kursy językowe online.

 

GREAT jest siecią szkół językowych. Nasze oddziały zlokalizowane są w Szczecinie po obydwu stronach Odry. Dzięki temu nasi kursanci mają dogodny dostęp do naszych palcówek. Zajęcia stacjonarne prowadzimy w dwóch salach, w naszej siedzibie przy ulicy Kaszubskiej 4. Są to nowoczesne sale lekcyjne, wyposażone w wygodne meble oraz niezbędne pomoce dydaktyczne. Jasne i przestronne wnętrza pozwalają na naukę w milej i przyjaznej atmosferze. Dzięki dobrym warunkom nauczania kursanci z łatwością mogą skoncentrować się na nauce i zdobywaniu wiedzy.

 

Zajęcia w szkole języków obcych GREAT prowadzą lektorzy polscy lub zagraniczni, czyli „native speakers”. Są to doświadczeni nauczyciele języków obcych, których wysokie kompetencje gwarantują szybki postęp w przyswajaniu wiedzy. Sukcesy naszej szkoły w skutecznym nauczaniu języków obcych zawdzięczamy bardzo dobrze dobranemu zespołowi młodych, dynamicznych i zarazem doświadczonych lektorów. To osoby o wielu pasjach i miłośnicy nie tylko języków, ale także podróży, znawcy kuchni świata, geografii i sportu.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)