Serwis Przedsiębiorczych

 
 
 
 
Strona główna > Stacje obsługi > Kinked Studio
Kinked Studio
ul. Nowosolna 43 67-120 Kożuchów
+48 735 984 283 https://kinkedstudio.pl/?preview_id=92&preview_nonce=36572fa903&_thumbnail_id=-1&preview=true#

Kinked Studio

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest MPN Sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Stacje obsługi

Adres i dane kontaktowe:

67-120 Kożuchów, ul. Nowosolna 43,
Lubuskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://kinkedstudio.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Naszą specjalizacją jest naprawa wgnieceń z karoserii pojazdów bez konieczności wtórnego lakierowania. Pracujemy innowacyjną techniką PDR (Paintless Dent Repair) – na zasadzie dźwigni oraz Glue Puller – metodą klejową. Dzięki naszym naprawom nie jest naruszona powłoka lakiernicza, a pojazd nie traci na wartości. Bezinwazyjna naprawa wgnieceń jest metodą zapewniającą doskonałe efekty, o ile oczywiście zostanie przeprowadzona we właściwy sposób. Najważniejsze w tego typu naprawie jest doświadczenie, które gwarantuje nasza firma.

Naszym celem jest szerzenie naszych metod naprawy, które są idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy w branży motoryzacyjnej w tym dealerów samochodowych, warsztatów blacharskich, dostawców usług logistycznych, wypożyczalni samochodów, firm zarządzających flotami pojazdów i producentów samochodów.

W każdym miesiącu trafiają do nas samochody po nieudanych naprawach usuwania wgnieceń, które później musimy poprawiać. Nasze usuwanie wgnieceń bez lakierowania jest przeprowadzane z pełnym profesjonalizmem, a pod każdą naszą naprawą możemy się z czystym sumieniem podpisać.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)