Serwis Przedsiębiorczych

 
 
 
 
Strona główna > Spedycja > Kowalczyk Transport
Kowalczyk Transport
ul.Wojska Polskiego 125 78-600 Wałcz
+48 67 250 00 93 biuro@kowalczyk-transport.eu

Kowalczyk Transport

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest MPN Sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Spedycja

Adres i dane kontaktowe:

78-600 Wałcz, ul.Wojska Polskiego 125,
Zachodniopomorskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.kowalczyk-transport.eu

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Transport i Spedycja Ireneusz Kowalczyk to wałecka firma rodzinna istniejąca od 1994 roku. Naszym motto jest „Zawsze pewnie i na czas!” co oznacza, że powierzone nam towary dostarczymy dla Państwa w bezpieczny sposób oraz w ustalonym terminie.

 

Zapewniamy dowóz różnorodnych towarów przez solidnych kierowców, doświadczonych spedytorów i nowoczesne ciągniki siodłowe. Oferujemy ciągniki siodłowe oraz oplandekowane naczepy o ładowności do 24 ton i przestrzeni ładunkowej do 103m3 wyposażone w najnowszej klasy GPS. Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze przewozów różnego rodzaju towarów na terenie zachodniej Europy: Polski, Niemiec, Holandii, Belgii, Francji, Luxemburga, Austrii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

 

W skład floty wchodzą najnowocześniejsze i niezawodne ciągniki siodłowe. Do dyspozycji Klientów firma oddaje szeroki asortyment naczep dostosowanych do każdego produktu. Profesjonalna realizacja przyjętych zleceń transportowych możliwa jest dzięki:

 • stałej dostępności taboru,
 • szybkiej reakcji na zamówienie
 • oraz wysokiej elastyczności firmy.

Wszystkie samochody wyposażone są standardowo w system nawigacji satelitarnej GPS. Rozwiązanie to stosowane jest także dla usług transportu krajowego, dając Klientom możliwość kontroli oraz śledzenia wykonywanego zlecenia. Tym samym podnosi znacznie bezpieczeństwo świadczonych usług.

 

Dzięki specjalnie wyposażonym samochodom, spełniającym wszelkie normy bezpieczeństwa, firma Kowalczyk od wielu lat świadczy usługi przewozu ładunków niebezpiecznych, zgodnie z konwencją ADR.

 

Gwarancję wysokiej jakości usług Klienci uzyskują także dzięki odpowiednio przeszkolonym kierowcom, którzy znają i stosują się do obowiązującego planu działań zapobiegawczych i zaradczych oraz wiedzą w jaki sposób należy postępować z ładunkami niebezpiecznymi.

 

Siłę naszego stanowią ciągniki siodłowe z naczepami oplandekowanymi o ładowności 24t i przestrzeni ładunkowej do 103m3. Dysponujemy szeroką gamą wynajmowanych aut o ładowności od 3,5t do 24t.

 

Prezentacja video

 Odtwórz film, wybierając z listy:

 • 1 video - kliknij i zobacz
 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)