Wspieramy Firmy w Internecie!

 
 
 
 
MACUGA Sp.z o.o.
Bronisławów ul. Słoneczna 5 98-275 Brzeźnio
+48 609 257 084 biuro@macuga.com.pl

MACUGA Sp.z o.o.

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest MPN Sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Przyczepy, lawety, naczepy

Adres i dane kontaktowe:

98-275 Brzeźnio, Bronisławów ul. Słoneczna 5,
Łódzkie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://www.macuga.com.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Głównym profilem działalności naszej firmy jest projektowanie, produkcja i sprzedaż pojazdów specjalistycznych produkowanych na indywidualne zamówienia dostosowanych do określonych wymagań Klienta.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy przy projektowaniu i produkcji pojazdów ciężarowych jest gwarancją pełnej satysfakcji i zadowolenia naszych Klientów. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym co umożliwi pomoc w dokładnym skonfigurowaniu pojazdu zgodnego z Państwa oczekiwaniami.

 

Proces wytworzenia pojazdu zawsze rozpoczyna się od wstępnych ustaleń parametrów technicznych przyszłego pojazdu , poprzez stworzenie dokumentacji technicznej akceptowanej przez Klienta przed rozpoczęciem procesu produkcji, aż po wytworzenie gotowego pojazdu.

Poza tą sferą działalności firmy oferujemy do sprzedaży bogatą gamę naczep i przyczep podkontenerowych, naczep niskopodwoziowych, pojazdów specjalistycznych. W przeważającej ilości są to pojazdy nowe, ale możemy również zaoferować pojazdy używane.

 

Współpracujemy z firmami leasingowymi, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować skuteczna pomoc w uzyskaniu środków na sfinansowanie zakupu pojazdu.

Oferowane pojazdy posiadają pełną dokumentacje techniczną oraz serwisową. Na sprzedawane pojazdy udzielamy rocznej gwarancji producenta.

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.  Zapraszamy !

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)