Serwis Przedsiębiorczych

 
 
 
 
Strona główna > Meble > MJ DESIGN
MJ DESIGN
ul. Parkowa 29, Wieniec 87 – 880 Brześć Kujawski
+48 54 252 60 55 office@mjdesign.com.pl

MJ DESIGN

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest MPN Sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Meble

Adres i dane kontaktowe:

87 – 880 Brześć Kujawski, ul. Parkowa 29, Wieniec,
Kujawsko-pomorskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://www.mjdesign.com.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Zajmujemy się produkcją innowacyjnych siedzisk biurowych, hotelowych, laboratoryjnych i do użytku domowego: krzeseł obrotowych, krzeseł konferencyjnych, krzeseł laboratoryjnych, foteli, sof, łóżek itp. Wciąż ulepszamy i poszerzamy naszą ofertę produktową. Podążamy za najnowszymi trendami i nowoczesnymi rozwiązaniami. Realizujemy zindywidualizowane projekty do wnętrz użyteczności publicznej i komercyjnej. Opracowujemy modele uwzględniając wytyczne zleceniodawcy. Dobieramy odpowiednie materiały oraz dbamy o najwyższy standard wykonania.

 

Posiadamy kompetentną, wykwalifikowaną, dobrze zorganizowaną kadrę pracowników. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz mamy dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań. Uczestniczymy w tragach i szkoleniach. Na bieżąco śledzimy aktualne trendy we wzornictwie. Oferowane przez nas produkty charakteryzuje niepowtarzalny design oraz wysoki komfort użytkowania.

 

Zastosowanie innowacyjnych mechanizmów umożliwia dopasowanie konfiguracji krzeseł do indywidualnych upodobań użytkownika. Dzięki czemu nasze siedziska są ergonomiczne, a ich zaawansowane funkcje spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewnimy elastyczne oraz indywidualne podejście do zleceń, terminowość ich wykonania, pomoc przy organizacji transportu oraz gwarancje.

 

Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta, zapewnienie mu najkorzystniejszej oferty oraz stworzenie rozwiązań dopasowanych do jego potrzeb i możliwości. Doświadczenie jakie zdobyliśmy podczas wieloletniej działalności umiejętnie wykorzystujemy oraz dostosowujemy do dynamicznie zmieniającego się rynku i zapotrzebowania odbiorców. Determinacja oraz systematyczna, ciągła praca przyczyniły się do zbudowania licznych kontaktów handlowych w Polsce i na świecie.

 

Zapewniamy możliwość realizacji produktów spełniających normy obowiązujące w krajach docelowego przeznaczenia. Nasze produkty są użytkowane i doceniane w krajach UE oraz poza jej granicami.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)