Promocja Firm w Internecie

 
 
 
 
Park Maszyn
ul. Murarska 10 08-110 Siedlce
+48 577 885 979 sklep@parkmaszyn.eu

Park Maszyn

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest MPN Sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Sklepy internetowe, Sprzedaż wysyłkowa

Adres i dane kontaktowe:

08-110 Siedlce, ul. Murarska 10,
Mazowieckie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://parkmaszyn.eu

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Nasza historia jest romantyczna. Wszystko zaczęło się prawie 60 lat temu, kiedy pewna Barbara i pewien Adam poznali się w technikum ogrodniczym, które mieściło się w pałacu nad malowniczo meandrującą rzeką Wieprz. Od tamtej pory w Wieprzu upłynęło dużo wody, Barbara i Adam założyli sporą rodzinę i z pasją zajmują się ogrodnictwem. Wspólne ogrodnicze przedsięwzięcia przez lata obejmowały uprawy owoców, warzyw, grzybów i przede wszystkim kwiatów rabatowych oraz dostarczanie innym ogrodnikom, sadownikom i rolnikom wszystkiego, czego mogliby potrzebować w domu, sadzie lub ogrodzie.

 

Dziś w Park Maszyn razem z najlepszymi pracownikami, zgrany zespół tworzą dwa (czasem nawet trzy) pokolenia, a dzięki tej historii dysponujemy dużym i szerokim doświadczeniem, pracujemy z wybranymi, sprawdzonymi dostawcami i doskonale potrafimy wybierać najlepszy asortyment, aby zaspokoić zróżnicowane gusta i potrzeby ogrodników XXI wieku oraz pomóc im w utrzymaniu najpiękniejszych ogrodów, tarasów i balkonów.

 

Jesteśmy „prawdziwą” firmą rodzinną, w której cały towar (z bardzo nielicznymi wyjątkami) posiadamy na półkach naszych magazynów - dlatego doskonale wiemy co sprzedajemy i często jesteśmy w stanie wysłać towar jeszcze w dniu złożenia zamówienia. (Najpóźniej robimy to w następnym dniu roboczym).

 

Ciężko pracujemy i bardzo się staramy, abyś był maksymalnie zadowolony ze swoich ogrodniczych zakupów.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)