Serwis Przedsiębiorczych

 
 
 
 
PERSKIMEDIA
ul. Janiny Omańkowskiej 58 60-465 Poznań
801 007 295 bok@seohost.pl

PERSKIMEDIA

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest MPN Sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Informatyka, Internet, Hosting

Adres i dane kontaktowe:

60-465 Poznań, ul. Janiny Omańkowskiej 58,
Wielkopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://seohost.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

SeoHost.pl to marka skierowana zarówno dla specjalistów z branży SEO/SEM, jak i indywidualnych webmasterów, którzy w świadomy sposób prowadzą działania mające na celu poprawę widoczności stron w wynikach wyszukiwania.

 

Hosting SEO to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią swój czas i chcą zarządzać swoimi stronami oraz zapleczem pozycjonerskim z poziomu jednego konta hostingowego.

 

Do każdego konta, które wchodzi w skład oferty Hosting SEO, oddajemy do dyspozycji szereg rozwiązań, takich jak plugin do zarządzania adresami IP przypisanymi do domen, moduł masowego dodawania domen do konta oraz poza możliwością tworzenia własnych stref DNS, 128 predefininiowanych serwerów nazw do wykorzystania w ramach konta.

 

Usługę hostingu SEO opieramy na sprawdzonych rozwiązaniach i platformach firmy SUPERMICRO wspieranej przez wysoce wydajne macierze oparte na dyskach SSD. Nasze serwery zlokalizowane są w różnych lokalizacjach fizycznych ( Polska, Francja, Niemcy).

 

Oprócz dedykowanych rozwiązań dla branży SEO oferujemy usługi hostingowe w klasycznym rozumieniu. W skład oferowanych przez nas usług wchodzą także: Hosting WWW, Hosting SSD, Serwery VPS, Rejestracja domen czy konsulting w zakresie przygotowania dedykowanej infrastruktury serwerowej.

 

Przed zakupem serwera, umożliwiamy testowanie wybranego przez Ciebie pakietu - zupełnie za darmo przez 7 dni! Dzięki temu upewnisz się, czy pakiet który wybrałeś idealnie spełnia Twoje wymagania!

 

W skład naszego zespołu technicznego wchodzą doświadczeni specjaliści z zakresu sprzętowego, administracyjnego i programistycznego. Ponad 10 letnie doświadczenie, pasja, entuzjazm i zaangażowanie prowadzą do tego, że oddajemy w Twoje ręce wartościowe usługi i narzędzia będące wynikiem dynamicznie rozwijającej się branży hostingowej oraz naszych doświadczeń.

 

Ciągle pracujemy nad nowymi i innowacyjnymi rozwiązaniami w oparciu o wysoką jakość świadczonych usług, nowoczesne i bardzo wydajne serwery, które składają się na standard, który wyznaczamy.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)