Promocja Firm w Internecie

 
 
 
 
PetSmile
ul. Centaura 11 44-117 Gliwice
+48 731 457 443 sklep@petsmile.pl

PetSmile

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest MPN Sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Sklepy internetowe, Sprzedaż wysyłkowa

Adres i dane kontaktowe:

44-117 Gliwice, ul. Centaura 11,
Śląskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://www.sklep.petsmile.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

PetSmile. Przyjaciele Twoich Zwierząt to sklep, który powstał nie tylko jako odbicie naszych zoologicznych pasji, ale także potrzeby dania opiekunom zwierząt możliwości świadomego i pełnego zadbania o potrzeby swoich podopiecznych. Tak właśnie postrzegamy swoją misję, którą staramy się realizować każdego dnia.

 

Posiadamy wysokie kwalifikacje oraz szeroką wiedzę i doświadczenie, którymi chętnie dzielimy się z Wami pomagając w rozwiązywaniu codziennych problemów wychowawczych, zdrowotnych i żywieniowych Waszych zwierząt. Stale dokształcamy się na różnego rodzaju seminariach i szkoleniach, aby mieć pewność, że wiedza którą Wam przekazujemy jest pełna i aktualna.

 

Dobro zwierząt zawsze jest dla nas priorytetem. Nie sprzedajemy produktów, które mogą powodować cierpienie zwierząt i bardzo starannie dobieramy asortyment naszego sklepu w myśl zasady, nie polecania tego, czego same nie użyłybyśmy dla swoich zwierząt. To dlatego kupując u nas możesz mieć pewność, że dbasz o zdrowie i samopoczucie swojego pupila najlepiej jak to możliwe!

 

Zarówno w naszej pracy jak i w naszych sercach specjalne miejsce od zawsze zajmuje działalność społeczna i charytatywna. Szeroko angażujemy się w bezpośrednie działania na rzecz potrzebujących zwierząt oraz staramy się na każdym kroku edukować dzieci i dorosłych w zakresie odpowiedzialnego stosunku do nich.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)