Serwis Przedsiębiorczych

 
 
 
 
Strona główna > Sklepy internetowe > Podkarpackie Sady
Podkarpackie Sady
ul.Mickiewicza 46 39-200 Dębica
+48 694 954 877 sklep@podkarpackiesady.pl

Podkarpackie Sady

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Zgłoś błąd:
Podkarpackie Sady

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Sklepy internetowe

Adres i dane kontaktowe:

39-200 Dębica, ul.Mickiewicza 46,
Podkarpackie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://www.podkarpackiesady.pl/

Ocena firmy:

5/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Internetowy Sklep Ogrodniczy Podkarpackie Sady to inicjatywa podkarpackich szkółkarzy, której zamierzeniem jest wprowadzenie na rynek wysokiej jakości drzewek owocowych, drzewek ozdobnych oraz innych produktów pozwalających na uprawianie zarówno małych, jak i dużych sadów oraz ogrodów.

 

 

Wspólnie stworzyliśmy dla Państwa kompleksową ofertę - Wspaniałe produkty, dary ziemi ze szkółek drzewek ozdobnych i owocowych, których tradycje sięgają roku 1953. Drzewka produkowane są z najwyższą starannością przez trzecie pokolenie plantatorów. Długoletnie Doświadczenie sprawiło, że wszystkie drzewka cechuje duża odporność na zmienne warunki atmosferyczne naszego klimatu oraz niezwykły urodzaj.

 

 

W ofercie naszego internetowego sklepu ogrodniczego: drzewka owocowe, krzewy owocowe, drzewka ozdobne, odmiany jabłoni, sadzonki drzew owocowych, borówka amerykańska, róże wielkokwiatowe, odmiany czereśni, odmiany śliwek i inne.

 

Nasze motto brzmi: Z myślą o Twoim ogrodzie... Przekonaj się o tym kupując drzewka w naszym sklepie!

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię
Opinię o firmie dodał: | Data dodania opinii: 2020-09-18 08:30:33  
Ocena ogółem:5
Obsługa:5
Lokalizacja:5
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:5

Chcę przekazać swoją opinię, bo myślę, że warto dzielić się nie tylko negatywami, ale przede wszystkim tym co pozytywne. Cała transakcja przebiegła bez zarzutu. Wybrałem to co było mi potrzebne. Postawiłem na drzewka i krzewy ozdobne. Wybór satysfakcjonujący, kontakt szybki. Wiem, że jeszcze nie raz u Was coś zamówię. Wolę nawet tę formę zakupową niż jazdę po stacjonarnych szkółkach. Dziękuję, że jesteście!

 
 
Opinię o firmie dodał: | Data dodania opinii: 2020-08-11 19:06:17  
Ocena ogółem:5
Obsługa:5
Lokalizacja:5
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:5

Bardzo fajny sklep ogrodniczy z bogatą ofertą roślin ogrodowych. Wszystko w przystępnych cenach. Jestem stałą klientką i mogę zapewnić, że przez te kilka lat jeszcze się nie zawiodłam, a mój ogród z roku na rok coraz piękniej zakwita.

 
 
Opinię o firmie dodał: | Data dodania opinii: 2020-07-15 09:09:02  
Ocena ogółem:5
Obsługa:5
Lokalizacja:5
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:5

W ubiegłym roku zamówiłam sadzonki trawy ozdobnej. Wyrosła niesamowicie piękna i wysoka. Jestem pod wrażeniem jakości sadzonek. I w tym roku dokonałam zamówienia sadzonek, tym razem jeżówek i róż rabatowych. Także się nie zawiodłam. Wprawdzie na swoją paczkę trochę poczekałam, lecz było warto. Sklep jest rzetelny, ja zadowolona z zakupów, a ogród coraz piękniej się prezentuje.

 
 
  Schowek (0)