Serwis Przedsiębiorczych

 
 
 
 
Strona główna > Elewacje > Retro Cegła
Retro Cegła
ul. Nowopogońska 98 41-250 Czeladź
+48 786 238 248 biuro@retrocegla.pl

Retro Cegła

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest MPN Sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Elewacje

Adres i dane kontaktowe:

41-250 Czeladź, ul. Nowopogońska 98,
Śląskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://retro-cegly.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Płytki z cegły znajdujące się w ofercie naszej firmy zostały wyprodukowane z surowca pochodzącego z rozbiórki historycznych zabudowań powstałych przed 1930 rokiem. Pozyskany materiał jest poddany rygorystycznej selekcji, aby wyodrębnić najwyższej jakości cegły dekoracyjne.

 

Finalny produkt, którym jest płytka z cegły uzyskiwany jest w trakcie w specjalistycznej produkcji. Nasza w pełni zautomatyzowana linia technologiczna jest jedną z najnowocześniejszych w Europie. Spełnia ona wszystkie najważniejsze wymagania dotyczące certyfikatów jakości, bhp oraz ekologii.

 

Jako nieliczni w Polsce a także w Europie, posiadamy autorską technologię montażu swoich produktów. Dzięki jej zastosowaniu, możemy udzielić aż 5 letniej gwarancji! Elementami składowymi są: specjalistyczne grunty do różnego rodzaju podłoża, najwyższej jakości klej, gruboziarniste fugi przypominające starą zaprawę, impregnat chroniący przez wodą oraz zabrudzeniami oraz różnokolorowe farby, dzięki którym możecie uzyskać efekt m.in. białej cegły.

 

Pozyskana przez nas stara cegła, w trakcie obróbki jest starannie czyszczona pod odpowiednim ciśnieniem, dzięki czemu zachowuje swoją oryginalną strukturę. W procesie czyszczenia wszystkie cegły są pozbawiane pozostałości poprodukcyjnych.

 

Naszym priorytetem jest dostarczenie Państwu płytek bez ich uszczerbku w trakcie transportu. Dlatego nasza cegła dekoracyjna pakowana jest na bezzwrotnych paletach, odpowiednio zabezpieczona. Wszystkie przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie, które spełniają nasze wysokie wymagania dotyczące jakości obsługi klienta.

 

W przypadku wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z chęcią odpowiemy na pytania i doradzimy rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)