Serwis Przedsiębiorczych

 
 
 
 
Rintal Polska
ul. 30-go Stycznia 43 83-110 Tczew
+48 58 532 42 54 schody@rintal.pl

Rintal Polska

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest MPN Sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Schody, poręcze i balustrady

Adres i dane kontaktowe:

83-110 Tczew, ul. 30-go Stycznia 43,
Pomorskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://www.rintal.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Firma Rintal powstała w 1974 roku i od ponad 40 lat jest wiodącym producentem schodów do wnętrz zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Stabilny rozwój firmy sprawia, że z każdym rokiem Rintal staje się coraz mocniejszym liderem w zakresie technicznych i projektowych innowacji oraz tworzenia nowoczesnych rozwiązań, co przekłada się na jakość usług, dostępność salonów firmowych w całej Polsce, a także regularne wprowadzanie nowych produktów do oferty.

 

Wieloletnie doświadczenie pozwala zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających klientów oraz dostosowywać produkty do najbardziej wymagających przestrzeni. Firma projektuje funkcjonalne, estetyczne i nowoczesne schody do każdego rodzaju wnętrza. Produkuje najwyższej jakości schody drewniane i metalowe. Rintal specjalizuje się w produkcji schodów zabiegowych, kręconych, strychowych, a także w produkcji poręczy i obłożeń schodów betonowych.

 

Schody firmy Rintal łączą w sobie nowoczesność jak również klasyczny wygląd, który podkreśli charakter każdego domu i mieszkania. Szeroki wybór kolorów i wzorów dostępnych w ofercie firmy pozwoli na dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb klienta. Rintal specjalizuje się w produkcji schodów prostych, zabiegowych, kręconych i spiralnych, obłożeń schodów betonowych, a także balustrad i poręczy. Funkcjonalność i niekonwencjonalny wygląd to cechy, którymi wyróżniają się wszystkie produkty firmy.

 

Wysokiej klasy schody do wnętrz firmy Rintal Polska wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów, a swoje zastosowanie znajdują w budownictwie mieszkaniowym. Szeroki wybór modeli i rozwiązań technicznych, łatwość montażu oraz możliwość dostosowania do małych i większych pomieszczeń wpływają na coraz większą popularność tego producenta.

 

Rintal Polska proponuje schody:

- zabiegowe i proste (modułowe),

- kręcone, rozkładane i wysuwane (strychowe),

- wpisane w rzut koła, kwadratu lub prostokąta;

 

W ofercie znaleźć można modele o klasycznych liniach opartych na tradycyjnej drewnianej konstrukcji, jak i bardziej ekstrawaganckie wykorzystujące elementy stalowe.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)