Serwis Przedsiębiorczych

 
 
 
 
SABNER
ul. Maków 15 43-300 Bielsko-Biała
+48 733 733 774 info@sabner.pl

SABNER

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest MPN Sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Obróbka metali

Adres i dane kontaktowe:

43-300 Bielsko-Biała, ul. Maków 15,
Śląskie

pokaż numer telefonu

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Firma Sabner to nowoczesna firma działająca od kilkudziesięciu lat w branży obróbki skrawaniem na maszynach CNC. Sprawdzony producent części wytwarzanych seryjnie. Podstawowe technologie w naszej ofercie to toczenie CNC, frezowanie CNC oraz frezowanie z toczeniem realizowane na obrabiarkach wielozadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji detali o gabarytach nie przekraczających wymiarów 500mm x 500mm x 500mm oraz o wadze do 20 kg.

 

Obrabiamy wszystkie dostępne na rynku materiały jednak podstawą naszej oferty jest obróbka stali, stali nierdzewnej, aluminium oraz mosiądzu. Pracujemy na materiale własnym jak i powierzonym. Obrabiamy zarówno odlewy, odkuwki, wypałki oraz ciętki jak również materiał w postaci prętów walcowanych i ciągnionych oraz rur. Posiadamy nowoczesny park maszynowy umożliwia  w pełni automatyczną pracę, dzięki czemu możliwe jest seryjne produkowanie dużych ilości precyzyjnych komponentów dla różnych branż przemysłu, w tym motoryzacyjnego, lotniczego, budowlanego, rolniczego czy kolejowego.

 

Nasza specjalizacja:

 

 • Serie produkcyjne już od 1000 szt.
 • Gabaryty detali do 50x50x50 cm i wadze do 20 kg
 • Obróbka odkuwek i odlewów
 • Obróbka z pręta na automatach tokarskich
 • Obróbka metali, głównie stali i metali kolorowych

 

Bogata oferta firmy SABNER oferuje takie usługi jak m.in.: toczenie na automatach tokarskich produkcja elementów złącznych produkcja części samochodowych produkcja części do maszyn rolniczych Produkcja rozjazdów kolejowych obróbka odlewów obróbka odkuwek frezowanie CNC toczenie CNC.

 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)