Serwis Przedsiębiorczych

 
 
 
 
SPORT PLUS
ul. Słowackiego 75 A 32-400 Myślenice
+48 12 274 00 00 sportplus@sportplus.pl

SPORT PLUS

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest MPN Sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Sklepy internetowe

Adres i dane kontaktowe:

32-400 Myślenice, ul. Słowackiego 75 A,
Małopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://sportplus.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Jesteśmy producentem oraz dostawcą wyposażenia sportowego do niemal wszystkich dyscyplin sportowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1998 roku, i od tego czasu stale poszerzamy ofertę i asortyment, coraz mocniej zaznaczając swoją obecność na rynku krajowym oraz zagranicznym.

Jako dystrybutor profesjonalnego sprzętu sportowego oferujemy kompleksowe i profesjonalne wyposażenie obiektów sportowych (boisk piłkarskich, hal sportowych, siłowni, klubów fitness), ze szczególnym uwzględnieniem boisk piłkarskich, siatkarskich i lekkoatletycznych. Dzięki wieloletniej obecności na rynku posiadamy doświadczenie w profesjonalnym doborze sprzętu i jego montażu. Naszą ofertę kierujemy do klienta indywidualnego oraz instytucji. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną.

Oprócz wysokiej jakości towarów, zapewniamy również dostęp do fachowej wiedzy naszych pracowników, a także - w przypadku realizacji zamówienia wymagającego takich działań - montaż zakupionych urządzeń sportowych. Zaufały nam tysiące klientów, w tym instytucji publicznych, o czym mogą przekonać się Państwo przeglądając galerie realizacji oraz wystawione referencje.

SPORT PLUS obecnie to zakłady produkcyjne, zaplecze montażowe i baza logistyczna zapewniająca nam ogólnopolski zasięg. To również salon sportowy (woj. małopolskie, Myślenice, ul. Słowackiego 75A) oraz jeden z najstarszych w Polsce sklepów internetowych (www.sportplus.pl), w którym on-line dostępna jest znaczna część naszej oferty.

Mamy nadzieję, że niezależnie od miejsca oraz formy kontaktu będziemy mogli współpracować również z Państwem.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)