Serwis Dla Przedsiębiorczych

 
 
 
 
Viacore
ul. Polska 20 81-339 Gdynia
+48 58 742 22 50 biuro@viacore.pl

Viacore

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest MPN Sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Outsourcing pracowników

Adres i dane kontaktowe:

81-339 Gdynia, ul. Polska 20,
Pomorskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://www.viacore.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Viacore Sp. z o. o. jest firmą zajmującą się z powodzeniem łączeniem pracownika z pracodawcą.

 

Outsourcing pracowniczy rozumiany jest jako oddelegowanie własnych pracowników do pracy na rzecz innego pracodawcy. Wypożyczenie pracowników to najbardziej komfortowa forma pozyskania pracowników dla borykającej się z deficytem na rynku pracy firmy.

 

Wszelkie formalności z szukaniem, pozyskaniem, uprawnieniami, urlopami oraz zatrudnieniem jest po stronie leasingodawcy. Leasingobiorca otrzymuje odpowiednia liczbę ludzi i na koniec miesiąca fakturę.

 

Jesteśmy bardzo doświadczoną a zarazem elastyczna firmą. Nasza kadra zarządzająca i pracująca dla ciebie pracuje w branży zatrudnienia od 20 lat. Przeszliśmy szereg szkoleń na terenie całej Europy i USA jak najlepiej obsługiwać naszych klientów jak rekrutować odpowiednich kandydatów i jak zapewnić pracodawcy i pracownikowi najbardziej komfortowe warunki pracy.

 

Po spotkaniu w ciągu 24h otrzymasz konkretna ofertę. Po podpisaniu umowy zaczynamy natychmiast prace dla ciebie. W naszej bazie znajduje się kilkaset osób więc są duże szanse, że będziemy mieli od razu osoby które potrzebujesz.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)