Wspieramy Firmy w Internecie!

 
 
 
 
Strona główna > Kursy i szkolenia, Nauka, Uczelnie wyższe > Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wydział Nauk Społecznych w Bartoszycach
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wydział Nauk Społecznych w Bartoszycach
ul. Starzyńskiego 2 B 11-200 Bartoszyce
696 060 056 promocja@wsb.net.pl

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wydział Nauk Społecznych w Bartoszycach

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Zgłoś błąd:
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wydział Nauk Społecznych w Bartoszycach

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Kursy i szkolenia, Nauka, Uczelnie wyższe

Adres i dane kontaktowe:

11-200 Bartoszyce, ul. Starzyńskiego 2 B,
Warmińsko-mazurskie

pokaż numer telefonu

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

O WYDZIALE

BARTOSZYCE – urokliwe miasto zlokalizowane na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, łączy w sobie polską tradycję, wschodnią legendę i krzyżackie sentymenty, które na zawsze zapisały się w ikonografii herbu i flagi miasta. Dwa skrzyżowane ze sobą topory przypominają wprawdzie o zdobytym  w bitwie pod Grunwaldem trofeum, bynajmniej nie odstraszają turystów. Penetrujący Krainę Tysiąca Jezior podróżnicy chętnie odwiedzają miasto, związane z legendą Gustebaldy i Bartka, zmienionych w kamienne posągi.

Zauroczonych widokiem miasta, a także jego mieszkańców Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa zaprasza  do mieszczącego się w Bartoszycach Wydziału Nauk Społecznych, gdzie kandydaci mogą rozpocząć studia ma kierunku Pedagogika.

Bartoszyce to nieprzypadkowo wybrana lokalizacja, w której chcemy kształcić kadry, głównie powiązane z służbami mundurowymi. Kierunek kształcenia ma swoje uzasadnienie w historii tego miasta i miejscach, w których zatrudnienie mogą zdobyć osoby wykwalifikowane z zakresu zagadnień powiązanych z wieloaspektowym pojęciem bezpieczeństwa.

   Kunsztowna, zabytkowa Brama Lidzbarska, urokliwe dorzecze rzeki Łyny, doceniane przez wytrawnych kajakarzy, piękne gotyckie i neogotyckie kościoły – z pewnością zachęcają do odwiedzin tego miasta. Zdrowy klimat tej urokliwej mazurskiej miejscowości magnetyzuje swoimi walorami i miejmy nadzieję, przyciągnie studentów na chwilę znacznie dłuższą niż akademicka przygoda.

Decyzja MNiSW z dnia 31.07.2014 r. nadała Wydziałowi Nauk Społecznych w Bartoszycach uprawnienia do prowadzenia kształcenia na kierunku pedagogika na poziomie studiów I stopnia. Tym samym z nieskrywaną satysfakcją zapraszamy na studia! Rekrutacja prowadzona jest w okresie zimowym i letnim, a semestry uruchamiane od marca i października każdego roku.

telefon: 696 060 056

e-mail: rekrutacja.bartoszyce@wsb.net.pl

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)