Serwis Przedsiębiorczych

 
 
 
 
Strona główna > Kursy i szkolenia, Nauka, Uczelnie wyższe > Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wydział Nauk Społecznych w Jaworznie
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wydział Nauk Społecznych w Jaworznie
ul. Inwalidów Wojennych 2 43-603 Jaworzno
505 387 670 promocja@wsb.net.pl

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wydział Nauk Społecznych w Jaworznie

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Zgłoś błąd:
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wydział Nauk Społecznych w Jaworznie

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Kursy i szkolenia, Nauka, Uczelnie wyższe

Adres i dane kontaktowe:

43-603 Jaworzno, ul. Inwalidów Wojennych 2,
Śląskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.wsb.net.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

O WYDZIALE

JAWORZNO – blisko 100-tysięczne miasto położone na Wyżynie Śląskiej, bogate w złoża srebra i ołowiu, z unikatową dla tego miejsca infrastrukturą, obecność dużych zakładów przemysłowych oraz dynamicznie rozwijający się sektor małych i  średnich przedsiębiorstw sprawiają, że to miasto przyszłości, godne uwagi studenta, który chce połączyć edukację z życiem zawodowym.

Jaworznianie mogą pochwalić się pięknym, kameralnym Rynkiem, wartymi zobaczenia obiektami sakralnymi, rezerwatem przyrody Doliną Żabnika, położoną w północno-wschodniej części miasta oraz wyjątkową Geosferą, która jest wyróżnikiem miasta w całym regionie. Uroku i artystycznego akcentu dodaje też, prężnie działające, Miejskie Centrum Kultury, które wychowuje już kolejne pokolenie. Jest i słynna Hala Widowisko-Sportowa, na której Jaworzanie spotykają się przy okazji zawodów sportowych i hucznych koncertów.

To najbardziej zielone miasto tego regionu, dalekie od aranżacji wielkomiejskiego krajobrazu. Poszczególne dzielnice oddzielone są między sobą rozległymi pasami lasów i łąk, co dopinguje do ładowania “studenckich akumulatorów ” na świeżym powietrzu.

W tak urokliwym miejscu Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa uruchamia kolejny ze swoich wydziałów, kształcąc na kierunku Bezpieczeństwo Publiczne.

adres e-mail: rekrutacja.jaworzno@wsb.net.pl

telefon: 505 387 670

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)