Serwis Przedsiębiorczych

 
 
 
 
Strona główna > Kursy i szkolenia, Nauka, Uczelnie wyższe > Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach
Pl. Piłsudskiego 9 44-100 Gliwice
664 700 933 promocja@wsb.net.pl

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Zgłoś błąd:
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Kursy i szkolenia, Nauka, Uczelnie wyższe

Adres i dane kontaktowe:

44-100 Gliwice, Pl. Piłsudskiego 9,
Śląskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.wsb.net.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

O WYDZIALE

Gliwice – miasto o ogromnym, naukowym potencjale, pełne zapleczy i laboratoriów nowoczesnych technologii, wyróżniające się słynną wieżą Radiostacji, najwyższą drewnianą konstrukcją świata,   wzniesioną w 1935 roku i okrzykniętą cudem techniki regionu. To tutaj ma powstać Śląskie Centrum Nauki, projektowane na wzór słynnego już „gmachu” Kopernika w Warszawie.

W tym kwitnącym zaułku funkcjonuje Wydział Studiów Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa, w którym kandydaci mają do wyboru trzy prestiżowe kierunki: Bezpieczeństwo NarodowePedagogikę oraz Psychologię.

Gliwice to miasto pełne zieleni, kunsztownych kwiatowych kompozycji, zadbanych uliczek i obiektów architektonicznych. Usytułowane w  pobliżu Cieszyna i Żywca, przyciąga  nie  tylko  pasjonatów  świata techniki, ale też wielbicieli przyrody i tych, którzy lubią wędrówki po malowniczych szlakach. Warto zatrzymać się w tutejszej Palmiarni Miejskiej, stanowiącej ułudę tropikalnej wyspy, wtopionej w centrum nowoczesnej aglomeracji.

Gliwice to także kultura przez duże “K”, zarówno za sprawą wydarzeń plenerowych, jak i Gliwickiego Teatru Muzycznego, który na swoich deskach, od lat, gości wiele sław.

Sporo miejsc oraz bogaty repertuar sezonowych wydarzeń kulturalnych pozwoli Ci tutaj, naładować akademicki akumulator, w czasie wolnym od sesji. A doświadczenie, nabierane w trakcie zajęć, z pewnością zaowocuje w karierze zawodowej.

Kontakt:
Gliwice 44-100, Pl. Piłsudskiego 9
tel. 32/ 335-40-19
e-mail: rekrutacja.gliwice@wsb.net.pl

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)