Serwis Przedsiębiorczych

 
 
 
 
X-Kom
ul. Bojemskiego 25 42-202 Częstochowa
+48 34 377 00 00 x-kom@x-kom.pl

X-Kom

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest MPN Sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Sklepy internetowe

Adres i dane kontaktowe:

42-202 Częstochowa, ul. Bojemskiego 25,
Śląskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://www.x-kom.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Nasza historia rozpoczęła się w 2002 roku z chwilą otwarcia pierwszego salonu stacjonarnego. Od tej pory nieustannie się rozwijamy, dzięki czemu staliśmy się ekspertami w branży komputerowej. Łączymy empatię i technologię, co pozwala nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów. Jesteśmy otwarci na sugestie i oferujemy rozwiązania, zapewniające 100% satysfakcji.

 

Obecnie x-kom to 27 nowoczesnych salonów stacjonarnych w całej Polsce, jeden z najczęściej wybieranych Sklepów Internetowych w kraju i największy sprzedawca na Allegro. Wysoką jakość naszych usług potwierdzają pozytywne komentarze oraz liczne nagrody przyznawane przez Konsumentów.

 

Naszą największą siłą są ludzie, skupieni w 26 działach firmy. Profesjonalni, zaangażowani i otwarci na potrzeby Klientów. Nasz zespół liczy już ponad 1100 osób i stale się powiększa.

 

Od początku działalności priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych Klientów. Właśnie to wyróżnia nas na tle konkurencji. Możemy pochwalić się setkami pozytywnych komentarzy na nasz temat oraz nagrodami, które otrzymaliśmy za sprawą zadowolonych Klientów. Uruchomiliśmy również program x-kom Sales Masters, który pozwala na zarabianie poprzez polecanie naszych produktów. Każdy może dołączyć do programu i otrzymywać prowizje od zakupów.

 

Znajdziesz u nas szeroką gamę produktów, którą nieustannie poszerzamy o kolejne nowości. Regularnie przygotowujemy także przedsprzedaże i promocje. Wśród nich m.in. Gorący Strzał, w którym 2 razy dziennie możesz zgarnąć bestsellerowe produkty w niższych cenach

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)