Serwis Przedsiębiorczych

 
 
 
 
Strona główna > Kursy i szkolenia, Nauka, Uczelnie wyższe > Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wydział Nauk Społecznych w Giżycku
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wydział Nauk Społecznych w Giżycku
pocztowa 5 11-500 Giżycko
602 466 522 promocja@wsb.net.pl

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wydział Nauk Społecznych w Giżycku

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Zgłoś błąd:
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wydział Nauk Społecznych w Giżycku

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Kursy i szkolenia, Nauka, Uczelnie wyższe

Adres i dane kontaktowe:

11-500 Giżycko, pocztowa 5,
Warmińsko-mazurskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.wsb.net.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

O WYDZIALE

GIŻYCKO – piękna i dająca się zapamiętać “perła” Mazur, stolica polskiego żeglarstwa, położona pomiędzy jeziorami Kisajno a Niegocin. Mazurska przystań statków Żeglugi Morskiej przyciąga wytrawnych “Wilków morskich”, aby zarzucili na dłużej kotwicę właśnie w tym kurorcie. Schodząc na ląd, także można tu wiele zobaczyć…  

Giżycko słynie z pięknych budowli: jest tu Zamek Krzyżacki, a także piękne kościoły i cerkwie greckokatolickie. Jest i słynny Most Obrotowy na Kanale Łuczańskim, jedyny tego typu czynny most w Europie z XIX wieku oraz Wieża Ciśnień z przełomu XIX i XX wieku dla chcących obejrzeć panoramę miasta oraz okolicznych jezior. Na łowców wspomnień historycznych oraz amatorów wydarzeń artystycznych czeka tu monumentalna Twierdza Boyen, XIX-wieczna fortyfikacja, gdzie w przepięknie zaaranżowanym amfiteatrze, odbywają się festiwale piosenki żeglarskiej.

Zauroczonych widokiem miasta, a także jego mieszkańców Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa zaprasza do mieszczącego się w Giżycku Wydziału Nauk Społecznych. Pod naszymi skrzydłami można tu zdobyć dyplom na bezpieczeństwie zdrowotnymMinisterstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego decyzją z dnia 14 października 2014 r. nadało Wydziałowi w Giżycku uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego stopnia właśnie na w/w kierunku. Rekrutacja prowadzona jest w okresie zimowym i letnim, a semestry uruchamiane od marca i października każdego roku.

Woda, zielone przestrzenie, ciekawa architektura i artystyczne projekty z pewnością zachęcają do odwiedzin tego miasta. Zdrowy klimat tej urokliwej mazurskiej miejscowości magnetyzuje swoimi walorami i miejmy nadzieję, przyciągnie studentów na chwilę znacznie dłuższą niż akademicka przygoda.

telefon: 602 466 522

e-mail: rekrutacja.gizycko@wsb.net.pl

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)