Wspieramy Firmy w Internecie!

 
 
 
 

O Nas

uścisk dłoniTelegraf.com.pl jest serwisem umożliwiającym każdemu przedsiębiorcy skuteczną promocję marki, produktów i usług. Stworzyliśmy go znając potrzeby średnich i małych, często jednoosobowych firm i problemów z jakimi się borykają.

 

 

Jeśli masz stronę internetową (tu punkt dla Ciebie, masz świadomość znaczenia własnej strony internetowej)) lub tylko profil  firmowy w serwisach społecznościowych masz ciągle ten sam problem do rozwiązania  – skuteczne dotarcie z ofertą do Klientów.

 

Dzięki efektywnym narzędziom marketingowym w serwisie Telegraf.com.pl możesz z sukcesem popularyzować swą markę, zwiększając zasięg oferty i osiągać konkretne korzyści zyskując nowych klientów, zwiększając sprzedaż i poprawiając pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

 

 

Dostarczamy niezbędnych informacji przedsiębiorcom i odpowiadamy na najczęstsze pytania pojawiajace się w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej. Publikowane w serwisie artykuły mają za zadanie wspieranie firm w zakresie marketingu, podatków, prawa pracy, ubezpieczeń i innych zagadnień dotyczących zakładania i prowadzenia przedsiębiorstwa.

 

Jeśli chcesz dotrzeć do nowych klientów lub poprawić rozpoznawalność marki -  trafiłeś pod właściwy adres!

 

Telegraf.com.pl  to serwis dla przedsiębiorców zawierający darmowy katalog i wyszukiwarkę firm oraz produktów odwiedzany przez stale rosnącą liczbę użytkowników. Zapraszamy do umieszczenia reklamy prezentowanej w formie graficznych banerów reklamowych, reklamy tekstowej oraz artykułów sponsorowanych.

Reklamy wyświetlane są rotacyjnie, posiadają aktywne przekierowanie do Państwa strony internetowej.

 

Proponujemy następujące typy reklam w serwisie:

  1. Strona Główna nad "Polecane Firmy",
  2. Lista Firm - prawy bok,
  3. Opis firmy prawy blok pod "Słowa Kluczowe",
  4. Artykuły prawy blok pod "Popularne artykuły",
  5. Strona Główna pod artykułami,
  6. Strona Główna nad "Najnowsze Opinie",
  7. Strona Główna nad "Ostatnio dodane firmy",
  8. Strona Główna nad "Nasi Partnerzy",
  9. Lista Firm - pośrodku firm,
  10. Produkty - prawy blok pod kategoriami

 

Masz pytania lub chcesz otrzymać ofertę reklamową? Zapraszamy do kontaktu mailowego  bok@telegraf.com.pl lub telefonicznego z numerem +48 607 176 806.

Zapraszamy do współpracy!

  Schowek (0)