Wspieramy Firmy w Internecie!

 
 
 
 

Pomoc

Rozpoczęcie korzystania z serwisu Telegraf.com.pl

 

Korzystanie z naszego serwisu jest niezwykle proste! Oto 7 kroków do opublikowania prezentacji Twojej firmy:

- Użyj przycisku Rejestracja na stronie głównej,

- Uzupełnij wszystkie wymagane pola formularza czyli dane użytkownika i dane profilu,

- Wejdź na swoją pocztę e-mail, sprawdź otrzymane wiadomości w adresie e-mail który podałeś w formularzu rejestracyjnym i potwierdź swoje dane,

- Zaloguj się do serwisu Telegraf.com.pl używając nazwy i hasła podanych podczas rejestracji,

- Wejdź w swój profil i wprowadź dodatkowe informacje jak dane adresowe, telefony, adresy email, opis firmy, zdjęcia, lokalizację firmy, logo,

- Gotowe! Teraz możesz już opublikować wizytówkę firmy,

- W każdej chwili możesz zmieniać i uzupełniać swoje dane edytując profil.

 

Przygotowanie materiałów do ogłoszenia

 

Przygotowując materiały do ogłoszenia szczególną uwagę zwróć na logo i zdjęcia i film reklamowy, które zostaną umieszczone w profilu firmowym. Weź pod uwagę podane wskazówki:

- logo i zdjęcia w powinny być w rozmiarze minimum 800x600, maksimum 1366x768 pikseli. Logo najlepiej w rozszerzeniu .png, w przypadku fotografii najlepiej sprawdza się rozszerzenie .jpg,

- „waga” zdjęcia powinna optymalnie wynosić do 300KB. Pamiętaj że na ekranach większości urządzeń zdecydowanie lepiej prezentują się zdjęcia poziome niż pionowe.

 

Pomocne będą odpowiedniej jakości teksty oferty i opis firmy. Nim napiszesz tekst pamiętaj o tym że:

- Klienta nie interesuje firma, ale to, co ma do zaoferowania. Odpowiedz na pytanie: czego potencjalny klient oczekuje od Twojej firmy? A następnie napisz, w jaki sposób spełniasz te oczekiwania.

- Pisz „językiem korzyści. Zastanów się: jakie korzyści z wybrania Twojego produktu/usługi uzyska Klient? Jakie jego potrzeby zostaną dzięki temu zaspokojone? Następnie wymień je punkt po punkcie i opisz.

- Podkreśl swoją przewagę nad konkurencją. Konkurencja to dzisiaj norma, należy się wyróżnić, aby zaistnieć na rynku. Opisz czym wyróżnia się Twoja oferta, jakie posiada atuty, których brakuje konkurencji. Wymień je wszystkie.

- Unikaj podawania „suchych faktów” typu „ istniejemy 10 lat na rynku". Nie zanudzaj Klienta nieistotnymi dla niego informacjami.

- Jeśli posiadasz reklamowy film wideo z ofertą Twojej firmy skorzystaj z jego możliwości. Podobnie jak zdjęcia dobrze zrealizowany film wideo przekazuje więcej niż słowa. Umieść link do serwisu w którym film się znajduje a będzie on wyświetlany także w Twoim profilu stanowiąc znakomite uzupełnienie Twojej oferty.

Kierując się tymi zasadami samodzielnie stworzysz wizytówkę Twojej firmy z chętnie oglądanymi zdjęciami, filmem wideo i tekstem czytanym z zainteresowaniem i wyróżniającym się od innych, typowych i nudnych.

 

Usunięcie konta/ogłoszenia

 

W celu usunięcia konta użytkownika w serwisie Telegraf.com.pl, prosimy o wysłanie wiadomości na adres e-mail administratora: info@telegraf.com.pl

Natomiast opublikowane przez użytkownika ogłoszenia/profilu, autor (po zalogowaniu na swoje konto) może samodzielnie trwale usunąć ze strony lub jedynie tymczasowo wyłączyć publikację wybranych ogłoszeń, jeśli ma taką potrzebę - opcja archiwum.

W panelu zarządzania, autor, własne ogłoszenia może także edytować zmieniając treść ogłoszeń/profili

 

Czas oczekiwania na publikację ogłoszenia

 

Ogłoszenia w pakiecie Wyświetlającym są widoczne po jego zatwierdzeniu przez administratora serwisu, natomiast ogłoszenia w pakietach Srebrnym i Złotym są publikowane niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności.

  Schowek (0)